EMAIL TELEFON MOBIL

perm_identity orc

2024.04.26
phone_android
+4971311217369
call
kulcsar@iconnex.eu
info kulcsar@iconnex.eu

map

dns

language Nivel limba germană: mediu

euro_symbol Salariu: 18 - 18,5 € / oră

Căutăm colegi lăcătuși și sudori în zona Heilbronn.

Ideal ar fi să fie vorbitori de limbă germană. Vor fi colegi pe termen lung. Asigurare de cazare la cerere!

IConnex GmbH este o companie germană în creștere dinamică, cu sute de angajați mulțumiți. Compania are sediul la Baden-Württemberg, Germania și are mulți ani de experiență în recrutarea de forță de muncă în regiunea est-europeană. Compania noastră se caracterizează printr-o calitate de fiabilitate excelente și acordăm atenție deosebită angajaților noștri.

  • plată corectă și la timp;
  • contract de muncă german;
  • posibilitate de avansare;
  • echipament de lucru gratuit;
  • bani de concediu și de Crăciun;
  • asigurare de cazare.

Descrierea locului de muncă:

  • responsabilități: disponibilitate pentru firme partenere (companii automotive) - mai multe informații la telefon/email;
  • două schimburi, dimineața și după amiază;

Oferim:

  • salariu: 18 - 18,50 € / oră brut;
  • oportunitate de job pe termen lun;
  • fără taxe;
  • contract de muncă german.

Cerințe:

  • educație/formare profesională și experiență;
  • comunicare în limba germană (A2-B1);
  • sudură / asamblare pe bază de desen;
  • angajament pentru mai multe schimburi.

Devino un membru al echipei și aplică azi!

CV-ul tău în limba germană trebuie trimis la adresa de email: kulcsar@iconnex.eu

iConnex Personaldienstleistungen GmbH​