EMAIL TELEFON MOBIL

perm_identity Actief-Group

2024.04.20
phone_android
+4972183171952
call
Lorand.Balasko@actief-group.de
info Lorand.Balasko@actief-group.de

map

dns

language Nivel limba germană: mediu

euro_symbol Salariu: 18 € brut / oră

Angajăm montator sanitar în Karlsruhe
Descrierea jobului:

  • Asamblarea materialelor de căldură în conformitate cu detaliile care apar în fișele tehnice.

Cerințe:

  • formare plus timp de lucru în domeniu;
  • capacitatea de a înțelege desene tehnice;
  • limba germană nivel de mijloc (B1-B2);
  • permis pentru conducere grupa B.

Ce oferim:

  • contract de muncă la fața locului pet imp nelimitat;
  • salar de 18 EUR brut/oră
  • pentru cei care nu stau încă în sau pe lângă Karlsruhe, oferim ajutor pentru rezolvarea cazării.
  • posibilități de extindere profesională;
  • sfaturi și ghidare profesională din partea echipei;

Dacă există întrebări, neclarități sau vreți mai multe informații pentru acest anunț, nu ezitați să ne contactați. Telefonul nostru: +4972183171952 (+49 721 / 83 17 19 – 52)

Dacă vă interesează și aveți cele de mai sus vă rugăm să trimiteți CV-ul în germană pe email. Email-ul nostru: Lorand.Balasko@actief-group.de