EMAIL TELEFON MOBIL

perm_identity PersonaMobile

2024.04.27
phone_android
+49
call
+49 (0) 661 380 22 53
m.lukacs@personamobile.de
info Melissa Lukacs

map

dns

language Nivel limba germană: bun

euro_symbol Salariu: 10,50€/Oră

Angajăm vopsitor Auto
Neustadt,

Descrierea postului:
• Lăcuirea/Vopsirea mașinilor
• Amestecarea culorilor
• Pregătirea vopsea
• Lustruire
• Controlul calității prin inspecție vizuală
• Tratarea suprafeței

Cerințe:
• Experiența profesională în acest domeniu este de dorit
• Bune abilități de limba germană
• Munca în echipă
• Atitudine de lucru fiabilă, punctuală și responsabilă
• Permisul de conducere de clasa B și mașina proprie

Ce vă oferim:
• Plăți salariale atractive și salariale suplimentare
• Plăți speciale, cum ar fi Crăciunul și plățile pentru concediu
• Sprijin personal de către o persoană de contact permanentă
• Cazare gratuită

Pentru informații suplimentare în legătură cu acest anunț ne puteți contacta prin mail sau pe numărul de telefon: +49 6613802253