imaginea utilizatorului Actief-Group

EMAIL TELEFON MOBIL

map
phone_android +4972183171952 | +4972183171952
email lorand.balasko@actief-group.de
info
lorand.balasko@actief-group.de

dns

language Nivel germană: good

euro_symbol 18 € brut / ora | Vezi alte joburi de la acest utilizator...

Se caută electrician și oameni de mentenanță în Karlsruhe, Rastatt, Wörth am Rhein.

Atribuții:

  • activități de  mecanic și mentenanță electrică în industria mașinilor și echipamentelor;
  • conectarea și întreruperea cablurilor;
  • crearea de protecții pentru aparatele mecanice.

Cerințe:

  • calificare de electrician și experiență în domeniu
  • recunoasterea diplomei/Anerkennung din germania
  • Cunoștințe de PLC/SPS este un avantaj;
  • comunicare în limba germană (B1-B2);
  • permis de conducere (categoria B).

Se oferă:

  • angajare pe perioadă nedeterminată, pensie și asigurare de sănătate;
  • salariu 18 € brut / oră + zilnic 10 € net diurnă
  • pentru cei care inca nu locuiesc in zona Karlsruhe, ajutam la organizarea cazarii

Pentru orice întrebare, contactează-ne.

Dacă ești interesat de această oportunitate sau știi pe cineva care s-ar potrivi acestui job, trimite-ne un CV în limba germană la adresa de email: lorand.balasko@actief-group.de

Ultimele Joburi

Pagini