imaginea utilizatorului monica

EMAIL TELEFON MOBIL

map
phone_android +49 781 914 818 | +49 781 914 818
email edit.niedermayer@persona.de
info

dns

language Nivel germană: good

euro_symbol 13-14, - € | Vezi alte joburi de la acest utilizator...

Atenție tâmplari, dulgheri, profesioniștilor din industria lemnului! Loc de muncă pe termen lung în Offenburg, cu normă întreagă! Așteptăm exclusiv cereri de la cei care locuiesc deja în Germania, momentan nu putem accepta muncitori din străinătate!

Căutăm tâmplar sau dulgher pentru o fabrică de mobilă lângă Offenburg pentru asamblarea dulapurilor de bucătărie și a mobilierului de birou, pentru instalarea lor la fața locului cu cunoștințe CNC!

Trebuie să aveți cel puțin cunoștințe intermediare în limba germană (nivel minim A2-B1) și propria mașină pentru a merge la serviciu!

Descrierea postului: dulapuri de bucătărie, mobilier încorporat, producție de mobilier de birou, asamblare, instalare la fața locului. 70% din produse sunt destinate utilizării industriale și 30% din produse sunt destinate gospodăriilor private.

Ce oferim: 13-14 € salariu brut pe oră + 25% spor pentru ore suplimentare + în caz de în alt oraș 24.- € / zi Auslöse!

- locul de muncă declarat în Germania cu salariu fix
- curs gratuit de limba germană o dată pe săptămână
- mediu de lucru modern, de nivel mondial
- venit competitiv în funcție de experiență și competențe lingvistice
- beneficii suplimentare/ instruire în caz de performanță remarcabilă
- oportunități de dezvoltare
- loc de muncă stabil, pe termen lung
- posibilitate de angajare pe termen lung după 1 an
Informații prin telefon:

Niedermayer Edit: +49 781 914 818
(zilele lucrătoare: 8:00 - 17:00)

Cum lucrăm noi, sfaturi pentru a lucra în Germania: www.niedermayeredit.com

Postarea necesită înregistrare și autentificare

Ultimele Joburi

Pagini